MORPHEUS8

Daha genç görün, daha genç hisset!

Yaşla birlikte güneşe maruz kalma, sigara ve stres gibi etkenlere bağlı olarak cilt elastikiyetiyle birlikte alttaki yağ ve destek dokular azalır. Morpheus8 uygulaması, zamanla sarkma ve çökmeler meydana gelen ciltte dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Bu süreç herkeste farklı şekilde gerçekleşir, genetik faktörlerin yanı sıra dış etkenlerden de etkilidir. Cilde dolgun bir görünüm veren bu dokuların zayıflaması ile zamanla ciltte yer çekimine dayanamayan kırışıklıklar, lekeler, sarkmalar ve şekil bozuklukları ortaya çıkar.

MORPHEUS8 NEDİR?

Morpheus8, derinin altındaki katmanların kollajen üretimini uyaran fraksiyonel bir cilt tedavisidir. Cildin daha derin katmanlarını hedefler. Daha parlak ve genç bir görünüm ortaya çıkarmak için yüz ve vücut dokularını yeniden şekillendirir.

HANGİ ALANLAR TEDAVİ EDİLEBİLİR?

Morpheus8, yüzeysel yenileme ve cilt altı yenilenmesinden fayda görebilecek her alanda kullanılabilir. En sık tedavi edilen alanlar; yüz, göz çevresi, periorbital bölge, gıdı, boyun, karın, bacaklar ve kalçalar.

KAÇ SEANS TAVSİYE EDİLİR?

Doktorunuz, kişisel hedeflerinize göre gerçekleştirilecek en uygun seans sayısını önerecektir. Tedavi süreleri ve sıklığı, en iyi sonuçları elde etmek için özel olarak ayarlanmalıdır.

EN HIZLI SONUÇLARI NE ZAMAN GÖRECEĞİM?

Belirgin gözle görünür sonuçlar birkaç gün içinde görülebilir, ancak genellikle en belirgin sonuçlar üç hafta sonra ortaya çıkar. İyileşmeler tedaviden sonra üç aya kadar devam eder.

FRAKSİYONEL ENERJİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Radyofrekans (RF) enerjisi, kolajeni yeniden şekillendirmek ve yeniden oluşturmak için bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Morpheus8, neredeyse yok denecek kadar az bir iyileşme süresi ile cildin daha derin katmanlarını yenilemek için bir mikro iğne matrisi kullanan minimal invaziv tedavidir.

MORPHEUS8 HER CİLT TİPİNDE KULLANILABİLİR Mİ?

Morpheus8′ in renk körü teknolojisinin avantajı ile tüm cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Eşsiz özellikleri sayesinde, daha koyu cilt tonlarında bile iyileşme sağlamaktadır.

BAŞKA TEDAVİLERLE BİRLİKTE KULLANILABİLİR Mİ?

Evet, Morpheus8 ayni tedavi seansında veya diğer tedavilerden birkaç gün sonra kullanılabilir. Morpheus8, daha kapsamlı sonuçlar elde etmek için diğer InMode enerji tedavileri veya enjekte edilebilir yöntemlerle de kombine edilebilir.

TEDAVİ SONRASI NE ZAMAN MAKYAJ YAPABİLİRİM?

Hasta iyileşme süresi minimum olduğu için tedaviden 1 ila 2 gün sonra makyaj yapabilir. Hastalar tedaviden birkaç gün sonra mikro lezyonlar ve tedavi parametrelerine bağlı olarak hafif kızarıklık görebilmektedirler.

TEDAVİ SONRASI NE TÜR BİR BAKIM PROSEDÜRÜ GEREKLİDİR?

Hastalar tedavi alanını nemlendirmeli ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınmalıdır. Ayrıca hastaların her gün yükse faktörlü bir güneş koruyucu kullanmaları önerilir. Güneş kremleri cilt kanseri riskini azaltmanın yanı sıra yaşlanma sürecini de yavaşlatır.

error: Bumerang Creative \' Tarafından korunmaktadır !