Soğuk Lipoliz

SOĞUK LİPOLİZ

En kısa tanımı ile yağ dondurma işlemi olarak bilinmektedir. Vücut içerisinde yer alan en zorlu alanlarda birikmiş olan yağların daha az bir miktara getirilip fit görünüm elde etmeyi amaç edinen soğuk lipoliz işlemi herhangi bir cerrahi işlem olmadan uygulanan tedavi türü olarak bilinir. Günlük hayatta yoğun bir yaşam içerisinde iken egzersizlere uzun vakit ayrılamayan ve yağ aldırma gibi işlemlerine sıcak bakmayan kişiler için soğuk lipoliz oldukça iyi bir seçim yöntemi olarak açıklanabilir.

Soğuk lipoliz uygulamasının en önemli avantajlarından birisi de ameliyat gibi göz korkutan bir uygulama olmamasıdır. Merkezimizde gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde son derece yüksek standartlarda hizmet alabilir ve vücut yapınızın daha kusursuz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm tedavi süreci sizin bedensel yapılarınıza göre planlanır.

Herhangi zararlı yanlarının olmaması ve kısa sürede uygulanabilen bir tedavi yöntemi olması soğuk lipoliz tedavisinin günümüzde çok fazla tercih edilmesini sağlar. Aynı zamanda vücut uygulamadan kısa sürede kendini toparlar ve sizlerde normal yaşam formunuza kavuşabilirsiniz. Bölgesel olarak fazla gördüğünüz her alanda yaptırabileceğiniz bir uygulamadır ve çok rahat şekilde forma girmenize yardımcı olur. Rutin hayatınızı çok engellemeyen bir uygulama olması da ayrı bir avantajıdır.

Soğuk lipoliz yaptırdıktan sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. Çünkü ameliyat gibi kesi izleri olmaz ve sizler de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yine uygulama sonrasında diyet ya da herhangi bir egzersiz yapmanıza da gerek yoktur. Ancak bu hastanın kendi tercihi olabilir. Fakat uygulama için ek olarak herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Soğuk lipoliz sonrasında tüm misafirlerimiz kısa süre içerisinde forma kavuşuyor.

Soğuk lipoliz sonrasında yağ hücrelerinin sayısı da yüksek oranda düşer. Bu hücreler daha sonra vücut tarafından doğal bir şekilde işlenir ve vücuttan atılır. Bu tedavi ile yağ hücreleri tekrardan vücuda taşınmaz ve yeniden bölgesel olarak sizlere rahatsızlık hissi vermez. Ancak soğuk lipoliz uygulaması yalnızca bölgesel uygulanan alanda geçerlidir. Yani diğer alanlarda etkilerini göstermez. Bu nedenle incelmek ya da yağlardan kurtulmak isterseniz tüm şikayetçi olduğunuz bölgeleri dikkate almanız gerekir.

Merkezimizden ve iletişim kanallarımızdan Soğuk Lipoliz hakkında detaylı bilgiler edinebilir, dilerseniz randevu oluşturarak sizde istediğiniz görünüme hızla kavuşabilirsiniz.

error: Bumerang Creative \' Tarafından korunmaktadır !